Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Икономика, анализи, графики и перспективи

В какво да вложим парите си днес ?

<< < (5/9) > >>

regata:
Музичка,идеята ти със спортните коне е страхотна.Ако,я осъществиш,малката ми дама ще ти е най-големия почитател  :)

regata:
Ивел,печалбата на ресторантите е над 150 %,но пак ходим по ресторанти.
Един приятел ресторантьор в Созопол,продава порция миди за 9.90,когато го питам,ама от мидената ферма мидите ги взимам на 2 до 3 лева,той ми каза:Ми те /клиентите/ и така си ги лапат  *rofl*.Истината е,че готви страхотно.

 *drinks*

Ivel:

--- Цитат на: Muza в 02 Юни, 2013, 16:27:26 ---
--- Цитат на: Ivel в 02 Юни, 2013, 09:02:42 --- Разбира се пак трябва да се гледа добре къде да инвестираш, има здрава конкуренция, но ако си коректен ....

--- Край на цитат ---

Ивел,

Това е едно от разковничетата на успеха. :)

Нещо, с реално търсене - видео наблюдение в търговските обекти. Ако представлява интерес за теб, ще ти дам координатите на една дама - тя е производител и е направила мрежа от магазини в страната - 20 на брой. Само за сведение, дали са и оферта за около 20хил.лв. Това и е непосилно.

 *flower2*

--- Край на цитат ---

Muza един от моите коне в бизнеса, де е софтуер за видеонаблюдение - не е евтино ако искаш да разпознаваш хората на картинките в архивите, ако го искаш само про-форма може и евтино. В България много малко хора са готови да плащат за лицензионен софтуер, големите клиенти плащат, ясно им че без това не може, но средния клас и дребните клиенти шикалкавят, затова и писах някъде по-нагоре че на мен не ми пука особено какво ще продам в България, за щастие в Европа хората мислят по-различно и слава богу, добрият продук се оценява по достойнство. Въпреки това дамата ме интересува, само не разбрах точно какви магазини е направила, тя има нужда от видеонаблюдение на обектите си или продава подобни продукти за видеонаблюдение. Понякога аз ли не те разбирам, малко не точно се изразяваш, трябва да пипнеш малко стилистиката.

Ivel:

--- Цитат на: regata в 02 Юни, 2013, 18:36:25 ---Ивел,печалбата на ресторантите е над 150 %,но пак ходим по ресторанти.
Един приятел ресторантьор в Созопол,продава порция миди за 9.90,когато го питам,ама от мидената ферма мидите ги взимам на 2 до 3 лева,той ми каза:Ми те /клиентите/ и така си ги лапат  *rofl*.Истината е,че готви страхотно.

 *drinks*

--- Край на цитат ---

 Ми и аз такива наблюдения регистрирам напоследък, горе-долу в тази пропорция - в магазина продуктите в ястието, което си поръчал струват 3-4 лева а в ресторанта цената е 10-12. Това със 100-120 % беше едно скромно предположение, и въпреки това хубавите ресторанти са си пълни та и няма места често ако се позамотаеш и идеш да речем към 21 часа. Пак правя уговорка че не разбирам от този бизнес, за да не скочат лаиците и да ме почнат, ми гти наеш ли кви разрешителни, кви сертификати ми готвачите как крадат ми сервитьорките как лъжат ми тва ми онова и да ги направят стотина процента само разходите, сигурно има такива неща, ама и 150 %, има само в наркотиците и някои други неразрешени бизнеси. Ще търся някой кръчмар за съвет, из вас няма ли бивши настоящи ресторантьори?

Фло:

--- Цитат на: Muza в 02 Юни, 2013, 12:08:17 ---
--- Цитат на: regata в 31 Май, 2013, 21:05:13 ---
Хайде де,някой да се включи,че ще трябва да си пиша сама,а ми остават само диамантите .... *rofl*

--- Край на цитат ---

 *rofl*

Ако не е късно, да се включа и аз ...   :D *flower1*

В спортни коне. :)
Фло има едно мазило за тях. Може и ние да го ползваме, преди да са го налазили рускините, че няма да остане за нас. Само да пусне малки опаковки. :) *drinks*

 *flower2*

--- Край на цитат ---
*drink1*Ще има малки опаковки с мазилото,само дето ще се предлагат по магазините за автоаксесоари за чистене и поддръжка на кожените седалки и кожените тапицерии за автомобилите на баровците,вместо за конете им,щото грижата за коня на баровците им е последната  грижа .

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия